intencje i ogłoszenia Włodzienin 17.04.2022 – 24.04.2022

NIEDZIELA ZMARTWYCHWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.04.2022

Kolekta na potrzeby naszej parafii

6:00 Rezurekcja i Msza św. za Parafian.

11:15 Do Bożej Op. Za wstaw. M. Bożej w 1 rocz. sakr. Małżeństwa Emilii i Kacpra Sozańskich, prosząc o Boże bł. i opiekę M. Bożej na dalsze lata życia oraz o potrzebne łaski dla ks. Proboszcza. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 18.04.2022

Kolekta na Katolicki Uniwersytet Lubelski

8:00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego prosząc o zdrowie i bł. w rodzinach Pierzchała, Łoboda, Łubockich i Bronkowskich, Mrozowicz.

11:15 Bo Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o Boże bł., zdrowie i opiekę w rodzinie Link, Zagraba, Cokot. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

WTOREK W OKTWIE WIELKANOCY – 19.04.2022

18:00 Za + żonę i matkę Zdzisławę Antoszczyszyn w 5 rocz. śm. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego

ŚRODA W OKTWIE WIELKANOCY – 20.04.2022

7:15 Za + babcię Cecylię Fijołek w 3 rocz. śm. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego

PIĄTEK W OKTWIE WIELKANOCY – 22.04.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr., okazja do spowiedzi św.nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

18:00 Msza św. SZKOLNA Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Marii i Jerzego Gawłowskich z okazji 40 rocz. ślubu oraz w int. dzieci i wnuków. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA, czyli Miłosierdzia Bożego – 24.04.2022

Kolekta na Caritas Diecezji

8:00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. w rodzinach: Łazarz, Szymonek, Niżborski i Gwizdała oraz o błogosławieństwo dla księży i + Irenę.

11:15 Za + z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.04.2022 – 24.04.2022

  • Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w niedzielęW przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego przez cały tydzień po Mszach św. nowenna przed Świętem. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Bóg zapłać za prace przy budowie ciemnicy i Bożego Grobu. Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panu Szafarzowi, Panu Organiście i Orkiestrze. Dziękuję za wszystkie dary.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8), a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
  • piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Tracz. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  • Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci, które rok temu przeżywały pierwszą Komunię św. Spotkanie odbędzie się w piątek 29 kwietnia, po Mszy św. w kościele.
  • Pielgrzymka: autokarem 8 maja br. do Opola – katedry na Mszę św. z okazji Jubileuszu 50-lecia Diecezji, wyjazd o godz. 12:00. Koszt 25zł. Zapisy w tym tygodniu.
  • Zostały wykonane prace przy schodach prowadzących od parkingu dolnego do kościoła. Koszt prac 600zł.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Jutro w Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.