intencje i ogłoszenia Wojnowice 17.04.2022 – 24.04.2022

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.04.2022

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie oraz dary Ducha Świętego w nauce dla Oskara z okazji kol rocz. urodzin. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 18.04.2022

Kolekta na Katolicki Uniwersytet Lubelski

9:30 Za ++ rodziców Helenę i Zbigniewa, teścia Stanisława, wszystkich ++ z rodziny. Po Mszy św. nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 21.04.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 Msza św. SZKOLNA Za ++ ojca Józefa, Władysława, matkę Stanisławę, siostrę Emilię, brata Józefa, wszystkich ++ z rodziny oraz + sąsiada Grzegorza Polak. Po Mszy św. nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. 

18:30 Bliszczyce: Konwent Wielkanocny kapłanów dekanatu branickiego.

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 23.04.2022

18:00 Za + męża Wilhelma, Marię i Izydora Wochnik, Annę i Ludwika Kudzia, ++ z rodzin Wochnik, Kudzia, + Ewę Sokołowską. Po Mszy św. nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych Komunii św. 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA, czyli Miłosierdzia Bożego – 24.04.2022 

Kolekta na Caritas Diecezji

9:30 Za ++ z rodzin Majcherczyk, Myga, Lewandowskich, Cytera, Pelik i Sosna.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.04.2022 – 24.04.2022

  • W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego przez cały tydzień po Mszach św. nowenna przed Świętem. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Bóg zapłać za prace przy budowie ciemnicy i Bożego Grobu. Liturgicznej Służbie Ołtarza, Pannie Organistce. Dziękuję za dary z poświęcenia pokarmów.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8), a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
  • czwartek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  • Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci, które rok temu przeżywały pierwszą Komunię św. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 kwietnia, po Mszy św. w kościele.
  • Pielgrzymka: autokarem 8 maja br. do Opola – katedry na Mszę św. z okazji Jubileuszu 50-lecia Diecezji, wyjazd o godz. 12:00. Koszt 25zł. Zapisy w tym tygodniu.
  • Dziękuję za prace wykonane na placu kościelnym, związane z kostką chodnikową.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Jutro w Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Za tydzień kolekta na Caritas Diecezji. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.