intencje i ogłoszenia Wojnowice 24.10.2021 – 31.10.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021

Kolekta na misje

9:30 Za ++ rodziców Annę i Jana Trzebuniak, brata Mieczysława, Rozalię i Jana Gebauer, Ernestynę Walzner oraz za wszystkich ++ z rodziny. 

Nabożeństwa Różańcowe w październiku 

od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św.

PONIEDZIAŁEK – 25.10.2021

17:30 1) Za ++ Daniela Marię Teklę Józefa Kopczyńskich, Agnieszkę Bury, Kazimierza Helenę Genowefę Kaczmar, Kazimierza Bronisławę Michała Jaroszyńskich, Wandę Kazimierza Reisner i ++ z rodziny. 2) Za + Mellitę Hein w 30 dzień po śm. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 28.10.2021 Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

17:30 SZKOLNA Adoracja Najśw. Sakr. Za + brata Tadeusza w 15 rocz. śm., szwagra Tadeusza w 36 rocz. śm., + Andrzeja Grabinioka, ++ rodziców Tadeusza i Paulinę, siostrę Marię, ++ kuzynów, sąsiada Jana Zapotocznego. 

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Marianek.

SOBOTA – 30.10.2021

17:00 Za ++ z rodziny Krupa, ojca Władysława, matkę Zuzannę, siostrę Genowefę jej wnuczkę Barbarę, męża Juliana, brata Józefa w 30 dzień po śm., siostrę Annę jej męża Jana, za wszystkich ++ z rodzin Łaba, ++ ks. W. Kądziołkę, ks. R. Morawina.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + ojca Józefa, matkę Weronikę Domagała, ++ dziadków obu stron i dusze w cierpiące.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.10.2021 – 31.10.2021

 • Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła. Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny przeżywany pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa więc głosimy”.
 • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny a dla dzieci i młodzieży szkolnej nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
 • Przeżywamy ostatni tydzień października, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
 • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
 • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiia następnie Msza św. szkolna, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. 
 • Proszę o spotkanie PRD w poniedziałek 25 października po Mszy św. w kościele.
 • Proszę roczny dyżur na cmentarzu o prace przed Uroczystością Wszystkich Świętych
 • W zakrystii można zabrać kartki wypominkowe. Można również zamawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 16:30 do 17:15 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
 • Zachęcam dzieci młodsze i starsze wraz z rodzicami do wzięcia udziału w MARSZU ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych tj. niedzielę – 31 października w naszym kościele. Początek godz. 9:30 przed kościołem.
 • W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. o godz. 9:30 wraz z procesją na cmentarz i modlitwą różańcową za ++ polecanych w wypominkach. We Włodzieninie Msze św. o godz. 8:00 oraz 12:00. Po Mszy św. z godz. 12:00 procesja na cmentarz z różańcem za ++ polecanych w wypominkach. 
 • Dzisiaj kolekta na misje. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.