intencje i ogłoszenia Włodzienin 21.11.2021 – 28.11.2021

NIEDZIELA – 21.11.2021

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka na pomoc migrantom

8:00 Za ++ Adama i Nadzieję Pierzchała (od rodz. T. W. Mrozowicz).

11:15 Za + męża Franciszka Zapotocznego, ++ rodziców i rodzeństwo obu stron.

WTOREK – 23.11.2021

17:00 Za ++ Tomasza Węglarz w 4 rocz. śm., Martynę Duczak w 13 rocz. śm., Stanisława Gazda w 3 rocz. śm., Agnieszkę Góratowską w 38 rocz. śm.

ŚRODA – 24.11.2021 św. Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 26.11.2021

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. 

17:00 SZKOLNA: Za + ks. Jerzego Kozińskiego. 

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Marianek.

I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Stanisława Sarota z okazji 65 rocz. ur.

11:15 Do M. Bożej Częstochowskiej za wstaw. Anioła Stróża dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Agaty, Wiktorii, Magdaleny Nowak oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla chrzestnych. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.11.2021 – 28.11.2021

  • Dzisiaj Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca Rok Kościelny. Po Mszy św. odmówimy Akt oddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Kościelny. Po Mszach św. zostaną pobłogosławione wieńce, świece adwentowe, lampiony roratnie i opłatki wigilijne. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • We wtorek o godz. 17:00 Msza św. z udziałem wszystkich kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w ZAPIECKU. 
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia. Modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 17:00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. spotkanie spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek. 
  • Można zamawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 17:30 do 18:30. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Bardzo proszę roczny dyżur Włodzienin Dół, o wykonanie prac porządkowych na cmentarzu w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Już dzisiaj dziękuję za wykonane prace na rzecz naszych kochanych zmarłych, a dla wspólnego naszego dziedzictwa jakim jest cmentarz.
  • Moi Drodzy przed nami wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W niedzielę 28 listopada dokonamy wyboru z listy kandydatów wypisanych na kartach do głosowania. Zachęcam wszystkich do zainteresowania się tym wydarzeniem i do uczestnictwa w wyborach w poczuciu odpowiedzialności za naszą Wspólnotę Parafialną…
  • Dziękuję parafianom za prace wykonane w tym tygodniu w naszym kościele: prace porządkowe w przedsionku chóru oraz pozłocenie wiecznej lampki. 
  • Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom za odnowienie krzyża na starej drodze do Zubrzyc oraz krzyża przy parkingu dolnym.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii, przed kościołem do puszek można złożyć ofiarę na pomoc migrantom. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.