intencje i ogłoszenia Wojnowice 21.11.2021 – 28.11.2021

NIEDZIELA – 21.11.2021 

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na pomoc migrantom.

9:30 Za + mamę Stanisławę Denes w 20 rocz. śm., + Józefa i Jana Denes, ++ z rodziny, + męża Wiktora Bengsz, Kazimierza Olejnik.

PONIEDZIAŁEK – 22.11.2021 św. Cecylii

17:00 Za + Andrzeja Kargul w 1 rocz. śm. Nabożeństwo do św. Józefa.

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w kościele

CZWARTEK – 25.11.2021

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 SZKOLNA: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże ł. W kolejną rocz. urodzin w rodzinie Domagała. 

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek.

SOBOTA – 27.11.2021

17:00 Za + męża Eugeniusza Kudzia.

I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11.2021

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. 

9:30 Dziękczynna z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł., opiekę i zdrowie dla mamy Róży z okazji 75 rocz. urodzin.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.11.2021 – 28.11.2021

  • Dzisiaj Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca Rok Kościelny. Po Mszy św. odmówimy Akt oddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Kościelny. Po Mszach św. zostaną pobłogosławione wieńce, świece adwentowe, lampiony roratnie i opłatki wigilijne. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek o godz. 17:00 Msza św. ku czci św. Józefa z udziałem wszystkich kandydatów do bierzmowania, a następnie nabożeństwo do św. Józefa. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w kościele.
  • W czwartek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiia następnie Msza św. szkolna, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. Po Mszy św. spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek.
  • Można zamawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 17:30 do 18:30 lub po Mszy św. Dziękuję za przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Moi Drodzy przed nami wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W niedzielę 28 listopada dokonamy wyboru z listy kandydatów wypisanych na kartach do głosowania. Zachęcam wszystkich do zainteresowania się tym wydarzeniem i do uczestnictwa w wyborach w poczuciu odpowiedzialności za naszą Wspólnotę Parafialną…
  • Składam serdeczne Bóg zapłać dyżurowi rocznemu za prace porządkowe na cmentarzu.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii, przed kościołem do puszek można złożyć ofiarę na pomoc migrantom. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych