intencje i ogłoszenia Wojnowice 28.11.2021 – 05.12.2021

I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Dziękczynna z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł., opiekę i zdrowie dla mamy Róży z okazji 75 rocz. urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 29.11.2021

17:00 Roraty 1) Za + mamę Annę w 7 rocz. śm., ojca Jana Leszczyńskich. 2) Za + wujka Józefa Krupa. Nabożeństwo do św. Józefa.

I CZWARTEK – 02.12.2021

17:00 Roraty Za + ks. Oswalda Bobrzik.

I PIĄTEK – 03.12.2021 św. Franciszka Ksawerego

16:30 Roraty Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Uzdrowienia Chorych w int. chorych naszej parafii (int. od ks. Proboszcza). Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa zmiana tajemnic różańcowych

I SOBOTA – 04.12.2021

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św., nabożeństwo I soboty miesiąca

17:00 Roraty Do Trójcy Świętej za wstaw. M. Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa dziękując za dotychczasowe życie z prośbą o błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w dalszym życiu dla całej rodziny.

II NIEDZIELA ADWENTU – 05.12.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu 

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla Moniki Kopczyńskiej z okazji kol. rocz. urodzin.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.11.2021 – 05.12.2021

  • Dzisiaj I Niedziela Adwentu, czas oczekiwania i przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego. Po Mszach św. zostaną poświęcone wieńce, świece adwentowe, lampiony roratnie i opłatki wigilijne. Od poniedziałku można nabyć opłatki wigilijne i świece Caritas (małe – 5zł, duże – 12zł). 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem kalendarzem na 2022 oraz inne kalendarze w cenie 6 złotych.
  • Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie. W poniedziałek na pierwsze spotkanie roratnie dzieci przynoszą serduszka z postanowieniami adwentowymi. Po każdych roratach będą losowane upominki, wrzuconych na pierwszym spotkaniu serduszek.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 17:00 Roraty. W piątek o godz. 16:00 okazja do spowiedzi św., modlitwa różańcowa, a następnie o godz. 16:30 Roraty, a po nich nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. W sobotę o godz. 16:30 okazja do spowiedzi św., nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św. roratnia.
  • Moi Drodzy w naszej parafii odbywają się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. dokonamy wyboru z listy kandydatów wypisanych na kartach do głosowania. O ważności głosu decyduje postawienie znaku „x” w kratce obok nazwiska przy jednym, dwóch lub trzech kandydatach. Postawienie znaku „x” przy więcej niż 3 kandydatach lub niepostawienie go w ogóle, powoduje nieważność głosu. Kartę po zagłosowaniu proszę o złożenie w wyznaczonym miejscu. Dziękuję za udział w wyborach. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.