intencje i ogłoszenia Włodzienin 22.08.2021 – 29.08.2021

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za ++ rodziców Stanisławę i Franciszka Cieślik, ++ dziadków Jana Bodziarczyk, Cecylię i Stanisława Bacia oraz za wszystkich ++ obu stron.

11:15 1) Za + bratanka Tomasza, rodziców Aleksandrę i Józefa, + Jerzego Adamiec. 2) Za + Adam Pierzchała w miesiąc po śm.

WTOREK – 24.08.2021 Święto św. Bartłomieja, Apostoła

18:00 Za ++ rodziców Mikołaja i Stanisławę, bratową Janinę Maruszczak oraz ++ z rodziny Macyszyn, Bereziuk, Maruszczak.

ŚRODA – 25.08.2021

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 27.08.2021 św. Moniki

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu 

18:00 Za + męża Władysława Wojtuś w 7 rocz. śm., rodziców Paulinę i Tomasza Wojtuś, Bronisławę i Stefana Gredżuk, brata Zbigniewa oraz ++ obu stron.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

6:30 Za + Józefa Hucaluk w rocz. śm. oraz za jego rodziców i rodzeństwo, + ks. W. Kądziołkę.

9:30 1) Za ++ rodziców Annę i Bronisława Linczewskich oraz wujka Edwarda Kiziaka w kol. rocz. śm. 2) Za + Józefa Konopskiego w miesiąc po śm.

11:00 Wyjście pielgrzymów do Nasiedla 

16:00 Nasiedle: Msza św. odpustowa w int. pielgrzymów i gości.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.08.2021 – 29.08.2021

  • Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła. Odpust parafialny przeżywa parafia M. Boskiej Częstochowskiej w Dzbańcach Osiedle a za tydzień parafia św. Jakuba w Nasiedlu ku czci M. B. Nasielskiej.
  • Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom za modlitwy, życzenia złożone osobiście lub elektronicznie, za prezenty, które otrzymałem w dniu moich urodzin, za wielką życzliwość, której doświadczam każdego dnia.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Msza św.
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia. W niedzielę 29.08. będzie zmieniony porządek Mszy św. (Wojnowice 8:00; Włodzienin 6:30 i 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. O godz. 16:00 zostanie odprawiona uroczysta Suma Odpustowa w intencji wszystkich mieszkańców naszego dekanatu branickiego. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii najpóźniej do piątku (5zł wpisowe i nr PESEL przy zgłoszeniu).
  • We wtorek 24 sierpnia o godz. 10:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce we Włodzieninie na parkingu obok plebanii.
  • Został podarowany zielony ornat dla naszej parafii. Dziękuję osobom za ten dar.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.