intencje i ogłoszenia Włodzienin 29.05.2022 – 05.06.2022

NIEDZIELA – 29.05.2022 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Do Bożego Miłosierdzia za ++ rodziców Genowefę i Jana Malewicz, Stefanię i Stanisława Żłobickich, dziadków Emilię i Franciszka Pączko oraz chrzestnych obu stron.

11:00 Za + żonę Janinę Lenartowicz, teściów Justynę i Tadeusza Pabian. Nabożeństwo majowe

WTOREK – 31.05.2022 Święto Nawiedzenia NMP

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Dziękczynna do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla Agatki i Emilki. 

ŚRODA – 01.06.2022 św. Justyna Dzień Dziecka

7:15 W int. Parafian.

I PIĄTEK – 03.06.2022 św. Karola Lwangi i Towarzyszy

16:30 Wojnowice

17:30 Adoracja Najśw. Sakr., okazja do spowiedzi św.nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

18:00 SZKOLNA 1) Za ++ dziadków Anastazję i Tadeusza Michaśków, Ewę i Stanisława Konopskich, bratanka Tomasza, ++ rodziców Aleksandrę i Józefa. 2) Za + Mirosława Godzińskiego w 1 rocz. śm. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 04.06.2022

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

Odwiedziny chorych i starszych parafian: od godz. 9:00 Wojnowice, 

od godz. 10:45 Włodzienin

NIEDZIELA – 05.06.2022 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu.

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża prosząc o wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny, Wiktorii i Agatki Nowak oraz o zdrowie i Boże bł. dla rodziców i dziadków obu stron.

11:15 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża z okazji 10 rocz. ur. Bartłomieja Ignasiak, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł., opiekę M. Bożej i Anioła Stróża oraz o zdrowie dla całej rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29.05.2022 – 05.06.2022

  • Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00 i 11:00. Parafia w Jędrychowicach przeżywa swoją uroczystość odpustową.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  • Ołtarze na Boże Ciało 2022 (16 czerwca): I ołtarz: (obok dawnego klasztoru) –Grupa Kobiet z Włodzienina Góry, II ołtarz: (kaplica przy ul. Młyńskiej) – p. Józef Zapotoczny, III ołtarz: (kaplica przy głównej drodze) p. Kazimierz Tracz oraz osoby towarzyszące, IV ołtarz: (Grota) Grupa Kobiet. Z góry dziękuję za zaangażowanie i przygotowanie ołtarzy. 
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:45 Włodzienin.
  • Składam serdeczne podziękowania za prace wykonane w podziemiach kościoła. Została przeprowadzona zbiórka złomu.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Semianrium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.