intencje i ogłoszenia Wojnowice 29.05.2022 – 05.06.2022

NIEDZIELA – 29.05.2022 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł., zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie Gebauer i Burban. Nabożeństwo majowe.

PONIEDZIAŁEK – 30.05.2022

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Za ++ rodziców Agatę i Klemensa, babcię Annę, siostrę Czesławę, zięcia Jana, szwagrów Zygmunta i Władysława.

I CZWARTEK – 02.06.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr., okazja do spowiedzi św. 

18:00 SZKOLNA Za + ojca Jerzego, brata Franciszka, ++ dziadków obu stron, + Jana Bąkowskiego oraz ++ z rodziny.

I PIĄTEK – 03.06.2022 św. Karola Lwangi i Towarzyszy

16:00 Okazja do spowiedzi św. 

16:30 1) Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. Bożej Rodzicielki z podziękowaniem za przeżyte 75 lat Bożeny, prosząc o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata oraz w int. całej rodziny. 2) Do Bożej Op. z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Ks. Prob. Jarosława. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych. 

18:00 Włodzienin 

I SOBOTA – 04.06.2022

Odwiedziny chorych i starszych parafian: od godz. 9:00 Wojnowice, od godz. 10:45 Włodzienin

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św., nabożeństwo I soboty miesiąca.

18:00 Za ++ rodziców Janinę i Piotra, siostrę Irenę, szwagra Zdzisława, swatów Eugeniusza i Irenę Kwasek oraz za wszystkich ++ z rodziny Majewskich, Gasiulów.

NIEDZIELA – 05.06.2022 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu.

9:30 Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. ślubu, dziękując za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie w rodzinie Nawaryńskich.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29.05.2022 – 05.06.2022

  • Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Parafia w Jędrychowicach przeżywa swoją uroczystość odpustową.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Msza św szkolna., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. KobylańskiejW pierwszy piątek miesiąca o godz. 16:00 okazja do spowiedzi św., o godz. 16:30 Msza św.po niej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św. o godz. 18:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.
  • Boże Ciało 2022 (16 czerwca)I ołtarz kaplica cmentarna (ul. Górna: Olszyna Anna, Rusek Marianna, Rusek Anna, Rusek Agnieszka, Haładus Wanda, Dziaduch Elżbieta, Wojtuń Małgorzata); II ołtarz ul. Kietrzańska (Bedryj Kamila, Szubert Jarosław, Baran Elżbieta, Czajkowski Adam, Czajkowski Mateusz, Kostecka Regina); III ołtarz – przystanek PKS (Ostrowski Jan, Ostrowski Jarosław, Holasek Karol, Kostecka Wanda, Kostecki Marek, Baran Wiesław); IV ołtarz – ruiny kościoła (Majcherczyk Dariusz, Majcherczyk Andrzej, Patryło Zbigniew, Kosztubajda Barbara, Gadomski Czesław, Gadomski Jarosław). 
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:45 Włodzienin.
  • Można nabyć ostatnie cegiełki – obrazy, dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na remont naszego kościoła.
  • Został opłacony pellet za sezon grzewczy 2021/2022. 
  • Składam serdeczne podziękowania za prace na cmentarzu – wykoszenie trawy.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.