intencje i ogłoszenia Wojnowice 05.06.2022 – 12.06.2022

NIEDZIELA – 05.06.2022 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu.

9:30 Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. ślubu, dziękując za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie w rodzinie Nawaryńskich.

PONIEDZIAŁEK – 06.06.2022 Święto NMP Matki Kościoła

17:00 Włodzienin

18:00 Za ++ rodziców Annę i Piotra, braci Metel, ++ dziadków obu stron, teściów Marię i Edwarda Rogóż, + Zofię Kolanko. Nabożeństwo do św. Józefa.

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania klasa VI i VII.

CZWARTEK – 09.06.2022 Święto Jezusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 SZKOLNA Do Miłosierdzia Bożego za + męża Jana Toporowskiego w 1 rocz. śm.

SOBOTA – 11.06.2022

18:00 Za + męża Wilhelma Wochnik, Julię i Gintra Kowol, Annę i Pawła Semczuk, ++ z rodzin Semczuk i Wochnik.

NIEDZIELA – 12.06.2022 ODPUST PARAFIALNY – WŁODZIENIN

Uroczystość Najświętszej Trójcy

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża, prosząc o zdrowie, dary Ducha św. dla dzieci Wiktorii, Pauliny i Kuby oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.

11:30 Włodzienin Suma odpustowa 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.06.2022 – 12.06.2022

  • Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę odpust parafialny we Włodzieninie Trójcy Świętej. Msza św. odpustowa o godz. 11:30. Mszy św. odpustowej przewodniczył będzie i wygłosi słowo Boże, ks. wicedziekan Marian Bednarek, proboszcz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Kędzierzynie -Koźlu (Sławięcicach). 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny z kolejną częścią Pisma św. na płycie CD.
  • W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła (tzw. Zielone Świątki). Msza św. o godz. 18:00 dla kandydatów do bierzmowania klasy VI i VII oraz nabożeństwo do św. Józefa. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Msza św. szkolna., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Ostrowskiej
  • Boże Ciało 2022 (16 czerwca)I ołtarz kaplica cmentarna (ul. Górna: Olszyna Anna, Rusek Marianna, Rusek Anna, Rusek Agnieszka, Haładus Wanda, Dziaduch Elżbieta, Wojtuń Małgorzata); II ołtarz ul. Kietrzańska (Bedryj Kamila, Szubert Jarosław, Baran Elżbieta, Czajkowski Adam, Czajkowski Mateusz, Kostecka Regina); III ołtarz – przystanek PKS (Ostrowski Jan, Ostrowski Jarosław, Holasek Karol, Kostecka Wanda, Kostecki Marek, Baran Wiesław); IV ołtarz – ruiny kościoła (Majcherczyk Dariusz, Majcherczyk Andrzej, Patryło Zbigniew, Kosztubajda Barbara, Gadomski Czesław, Gadomski Jarosław). 
  • Można nabyć ostatnie cegiełki obrazy, dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na remont naszego kościoła.
  • Zapraszam na pielgrzymki na Jasną Górę: rowerową w dniach 12-15 lipca oraz autokarem 15 lipca br.
  • Dziękuję dyżurowi rocznemu na cmentarzu za prace związane z wykoszeniem trawy. Proszę o wykoszenie trawy w ruinach kościoła i przed kościołem.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Izabelę M. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.