intencje i ogłoszenia Wojnowice 03.09.2023 – 10.09.2023

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.09.2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Bo Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. dla Klaudii z okazji 18 rocz. ur.

PONIEDZIAŁEK – 04.09.2023

18:00 1) Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i Bożą opiekę dla dzieci i wnuków, wnuczek i prawnuczka dziękując za otrzymane łaski za wstaw. M. Najśw. i o Bożą opiekę w rodzinach dzieci o zdrowie dla męża, ks. Prob. i ks. Adama Łotockiego.  2) Do Bożej Op. w int. uczniów, rodziców, nauczycieli prosząc o wszelkie potrzebne łaski w nowym roku szkolnym.Nabożeństwo do św. Józefa. 

I CZWARTEK – 07.09.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

18:00 SZKOLNA Dziękczynna za otrzymane łaski oraz w int. dzieci Gabrieli, Bożeny, Ewy, Błażeja prosząc o dary Ducha św. i Boże bł.

SOBOTA – 09.09.2023

17:00 Do Bożej Op. z okazji 18 rocz. ur. Zuzanny Wacławczyk, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dary Ducha św.  

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09. 2023 Dożynki Parafialne

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. z podziękowaniem za tegoroczne zbiory.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.09.2023

  • Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła, parafia Włodzienin obchodzi dożynki. Za tydzień nasze podziękowanie za tegoroczne zbiory. Msza św. o godz. 9:30.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać uczestnikom pielgrzymki do M. Boskiej z Nasiedla, dziękuję młodzieży prowadzącej śpiew, grającej na gitarze, flecie poprzecznym, innych instrumentach. Panom: kierującym ruchem, jadącym samochodem – zaplecze techniczne, młodzieży niosącej nagłośnienie, parafii Dzbańce Osiedle i Wódka za ugoszczenie pielgrzymów. Wielkie podziękowania pielgrzymom za rozmodlenie, pogodę ducha i Bożą radość. Pielgrzymowało 101 osób (w ubiegłym roku 86 osób).
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek w kościele we Włodzieninie o godz. 8:00 okazja do spowiedzi św., a następnie o godz. 8:30 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego. Wieczorem w Wojnowicach Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a także w int. nauczycieli rodziców i uczniów na rozpoczęcie roku szkolno-katechetycznego. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy
  • Od 1 września zmiana dyżuru na cmentarzu.
  • W piątek 08 września po Mszy św. szkolne we Włodzieninie spotkanie organizacyjne dla młodzieży (od klasy 8 i starszej) dotyczące spotkań – plan działań, propozycje spotkań. 
  • We wtorek 12 września we Włodzieninie po Mszy św. w ZAPIECKU spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądziDlaczego Bóg się objawia? W jaki sposób Bóg się objawił? W jaki sposób przekazywane jest Objawienie?…Dla chcących pogłębić swoją wiarę.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Andrzeja B. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: