intencje i ogłoszenia Wojnowice 04.06.2023 – 11.06.2023

NIEDZIELA – 04.06.2023 Uroczystość Najświętszej Trójcy

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. z okazji kol. rocz. sakr. Małżeństwa Krystyny i Jana Nawaryńskich, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla dzieci i wnuka.

PONIEDZIAŁEK – 05.06.2023 św. Bonifacego

18:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie, dary Ducha św. dla dzieci pierwszokomunijnych ich rodziców. Nabożeństwo do św. Józefa. 

Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa VI i VII.

CZWARTEK – 08.06.2023   Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:30 Włodzienin

11:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. dla dzieci i całej rodziny. Po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy

SOBOTA – 10.06.2023

18:00 Za + męża Alojzego Bielesz w 25 rocz. śm., brata Józefa, bratową Wandę, brata Jana, + szwagra Wilhelma Wochnik, + Damian Baran.

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.06. 2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Miłosierdzia Bożego o łaskę nieba dla Stanisława Rakszawa w 41 rocz. śm., jego rodziców Anastazję i Antoniego oraz za ++ z rodziny Bedryj.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.06.2023

  • Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy oraz odpust parafialny we Włodzieninie. Msza św. odpustowa o godz. 11:30. Mszy św. odpustowej przewodniczył będzie i wygłosi słowo Boże, ks. radca duchowny, dziekan honorowy Edward Cichoń, były proboszcz parafii św. Wawrzyńca w Głuchołazach. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek okazja do spowiedzi św. przed Uroczystością Bożego Ciała od godz. 17:15 do godz. 17:50. O godz. 18:00 Msza św. ku czci św. Józefa a następnie nabożeństwo. We Mszy św. uczestniczą kandydaci do bierzmowania klas VI i VII, Po Mszy św. Spotkanie w kościele dla kandydatów do bierzmowania.
  • czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. Boże Ciało. Msza św. o godz. 11:00 a po niej Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zapraszam do licznego udziału. Zapraszam Róże Różańcowe, dzieci komunijne w strojach, Dzieci Maryi, dzieci do sypania kwiatów. Zgodnie z tradycją proszę o przyozdobienie domów religijnymi obrazami i symbolami, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Ostrowskiej
  • IX Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2023r., zapisy w kancelarii lub zakrystii (koszt pielgrzymki wraz z powrotem autokarem: 220zł) lub w przypadku osobistego powrotu 150zł. Zapisy na pielgrzymkę rowerową do 25 czerwca. Liczba miejsc ograniczona. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca 2023r. (piątek) zapisy w zakrystii do 03 lipca (koszt 80zł).
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Dorotę W. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: