intencje i ogłoszenia Wojnowice 11.06.2023 – 18.06.2023

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.06. 2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Miłosierdzia Bożego o łaskę nieba dla Stanisława Rakszawa w 41 rocz. śm., jego rodziców Anastazję i Antoniego oraz za ++ z rodziny Bedryj.

PONIEDZIAŁEK – 12.06.2023

18:30 Za + męża Jana w 2 rocz. śm., rodziców Stanisławę i Szczepana, Helenę i Michał, braci Kazimierza, Piotra, Józefa, siostrę Teresę, szwagrów Zygmunta, Bronisława, bratową Krystynę, kuzynkę Jadwigę, Mieczysławę, + Weronikę i Jana Kamiński, ++ swatów Janinę Bronisława Mieczysława, ++ z rodzin Toporowski i Czarny. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 13.06.2023 św. Antoniego z Padwy

17:00 Za ++ z rodziny Kargul

ŚRODA – 14.06.2023 bł. Michała Kozala

17:00 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Adama

CZWARTEK – 15.06.2023

18:30 Msza św. SZKOLNA Za ++ rodziców z rodzin Staszewskich, Kucyniak, + braci i dziadków obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny. Błogosławieństwo wianków

SOBOTA – 17.06.2023 Niepokalanego Serca NMP

18:00 1) Okr. 43 2) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. w int. 50 rocz. ur. Piotra Olszyna. 

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu

9:30 Do Bożej Op. w int. Radosława z ok. kol. rocz. urodzin, w int. Antoniego i Emilii oraz całej rodziny, ks. Prob. dziękując za otrzymane łaski prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.06.2023

  • Dzisiaj X Niedziela Zwykła. Bóg zapłać uczestnikom procesji w Boże Ciało oraz wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia tej Uroczystości: Osobom przygotowującym ołtarze, Służbie Liturgicznej, Dzieciom i Młodzieży Maryjnej, Organistce, dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom, Mężczyznom niosącym baldachim, Strażakom. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W przyszłą sobotę i niedzielę gościć będziemy prefekta naszego Seminarium ks. Daniela Nowaka, który głosić będzie słowo Boże. Ofiary, które złożymy przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  • Do czwartku włącznie po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła, w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów, dzieci komunijne w strojach. Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo wianków. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy.
  • IX Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2023r., zapisy w kancelarii lub zakrystii (koszt pielgrzymki wraz z powrotem autokarem: 220zł) lub w przypadku osobistego powrotu 150zł. Zapisy na pielgrzymkę rowerową do 25 czerwca. Liczba miejsc ograniczona. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca 2023r. (piątek) zapisy w zakrystii do 03 lipca (koszt 80zł).
  • W czwartek 15 czerwca o godz. 19:45 spotkanie dla pielgrzymów rowerowych w salce ZAPIECEK.
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • W poniedziałek 19 czerwca o godz. 19:15 spotkanie PRD w ZAPIECKU.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Dorotę W. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: