intencje i ogłoszenia Wojnowice 12.06.2022 – 19.06.2022

NIEDZIELA – 12.06.2022 ODPUST PARAFIALNY – WŁODZIENIN

Uroczystość Najświętszej Trójcy

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża, prosząc o zdrowie, dary Ducha św. dla dzieci Wiktorii, Pauliny i Kuby oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.

11:30 Włodzienin Suma odpustowa 

PONIEDZIAŁEK – 13.06.2022 św. Antoniego z Padwy

18:00 Za ++ rodziców Leokadię i Alfreda, braci Stanisława i Andrzeja, bratową Urszulę, bratanka Tomasza, ++ dusze w czyśćcu cierpiące. Nabożeństwo do św. Józefa

CZWARTEK – 16.06.2022

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:30 Włodzienin

11:00 W int. Parafian. Po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy.

SOBOTA – 18.06.2022

19:00 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. Emilki z okazji 8 rocz. ur. oraz Radosława z okazji 12 rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dary Ducha św., zdrowie dla całej rodziny Hanusiewicz.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu

9:30 W pewnej int.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.06.2022 – 19.06.2022

  • Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy oraz odpust parafialny we Włodzieninie. Msza św. odpustowa o godz. 11:30. Mszy św. odpustowej przewodniczył będzie i wygłosi słowo Boże, ks. wicedziekan Marian Bednarek, proboszcz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Kędzierzynie -Koźlu (Sławięcicach). 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W przyszłą sobotę Msza św. o godz. 19:00
  • W poniedziałek okazja do spowiedzi św. przed Uroczystością Bożego Ciała od godz. 17:15 do godz. 17:50. O godz. 18:00 Msza św. ku czci św. Józefa a następnie nabożeństwo.
  • czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. Boże Ciało. Msza św. o godz. 11:00 a po niej Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zapraszam do licznego udziału. Zapraszam Róże Różańcowe, dzieci rocznicowe komunii w strojach, Dzieci Maryi, dzieci do sypania kwiatów. Zgodnie z tradycją proszę o przyozdobienie domów religijnymi obrazami i symbolami, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy
  • Można nabyć ostatnie cegiełki obrazy, dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na remont naszego kościoła.
  • VIII Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2022r., zapisy w kancelarii lub zakrystii (koszt pielgrzymki wraz z powrotem autokarem: dorośli 150zł) lub w przypadku osobistego powrotu 100zł. Zapisy na pielgrzymkę rowerową do 26 czerwca na listę rezerwową. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 15 lipca 2022r. (piątek) zapisy w zakrystii do 03 lipca (koszt 70zł).
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Izabelę M. W Boże Ciało kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.