intencje i ogłoszenia Wojnowice 12.09.2021 – 19.09.2021

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021

Kolekta specjalna na opał plebanii.

9:30 Za + rodziców Reginę i Wawrzyńca Rzadkowskich, Mariannę i Józefa Majewskich, siostrę, braci, bratowe, dziadków obu stron i wszystkie dusze spokrewnione.

PONIEDZIAŁEK – 13.09.2021 św. Jana Chryzostoma

18:00 Za + Jana Toporowskiego (od koleżanek i kolegów z pracy p. Justyny). Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 16.09.2021 św. Korneliusza i Cypriana

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu

18:00 Za ++ rodziców Rozalię i Jacka, Marię i Bolesława, dziadków obu stron, brata Mieczysława, kuzynkę Jadwigę, wujka Władysława, kuzynkę Grażynę oraz Winfrida Noske.

SOBOTA – 18.09.2021 Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski

16:00 Włodzienin: W int. członków Parafialnej Orkiestry we Włodzieninie z okazji 40-lecia istnienia oraz za ++ członków i ks. W. Kądziołkę.

18:00 1) Do Świętej Rodziny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w int. Agnieszki i Grzegorza Nawaryńskich z okazji 1 rocz. ślubu. 2) Do Bożej Op. z okazji 5 rocz. ślubu Joanny i Mateusza Burban, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie. 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków

9:30 Do Bożej Op. prosząc o zdrowie i w podziękowaniu za otrzymane łaski dla Beaty i Jarosława Szubert z okazji 18 rocz. ślubu oraz o zdrowie dla dzieci.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.09.2021 – 19.09.2021

  • Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła oraz uroczystość beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie DOŻYNEK PARAFIALNYCH, dziękuję za ofiarowane dary.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Krupy. O godz. 18:00 Msza szkolna dla dzieci i młodzieży. W czasie tegorocznych Mszy św. szkolnych zachęcam do uczestniczenia w akcji „Czytamy Pismo św. z misiem”.
  • Przygotowanie do Bierzmowania w roku szkolnym 2021/2022: pierwszy rok – klasa VI; drugi rok – klasa VII; trzeci rok – klasy VIII i I Ponadpodstawowa. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek 21 września po Mszy św. Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII oraz I Ponadpodstawowej wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 03 października w kościele Wniebowzięcia NMP w Branicach o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.
  • We wtorek 14 września we Włodzieninie w salce parafialnej po Mszy św. spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądzi… Cud Eucharystyczny w Lanciano. Dla chcących pogłębić swoją wiarę.
  • Odbyło się spotkanie młodzieży naszej parafii. Obecnych było 8 osób. Spotkania te będą się odbywały w każdy drugi piątek miesiąca. Serdecznie zapraszam młodzież. 
  • W sobotę 18 września o godz. 16:00 uroczysta Msza św. z okazji 40-lecia istnienia Parafialnej Orkiestry Dętej we Włodzieninie. Zapraszam serdecznie wszystkich parafian.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na opał plebanii. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Bolesławę G, a przed kościołem do puszek zbiórka na pomoc materialną dla uchodźców z Afganistanu. Za tydzień kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.