intencje i ogłoszenia Wojnowice 18.09.2022 – 25.09.2022

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022 

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych

9:30 Za + Marię Kopczyńską

PONIEDZIAŁEK – 19.08.2022

18:00 Za + matkę Katarzynę, ojca Michała, teścia Kazimierza i Teresę Kos. Nabożeństwo do św. Józefa. 

Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania klasy VI, VII, VIII.

CZWARTEK – 22.09.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 SZKOLNA: Za + męża ojca Witolda, + teścia Adama i za wszystkich ++ z rodziny.

Po Mszy św. spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych wraz z katechezą.

SOBOTA – 24.09.2022

18:00 Za + syna Marcina, siostrę Irenę i ++ z rodziny.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Do Bożej Op. prosząc o błogosławieństwo i opiekę Bożą dla Beaty i Jarosława Szubert z ok. kol. rocz. ślubu.

16:00 Nasiedle kościół św. Jakuba: Dekanalne spotkanie inaugurujące kolejny rok przygotowania do Bierzmowania (obecność obowiązkowa – uczniowie klas VI, VII, VIII wraz z rodzicami lub opiekunami).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.09.2022

  • Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny z kolejną częścią Pisma św. na płycie CD.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. O godz. 18:00 Msza szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • Przygotowanie do Bierzmowania w roku szkolnym 2022/2023: pierwszy rok – klasa VI; drugi rok – klasa VII; trzeci rok – klasy VIII. Spotkanie organizacyjne odbędzie się jutro po Mszy św. Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 25 września w kościele w. Jakuba w Nasiedlu o godz. 16:00. Obecność obowiązkowa.
  • Zapraszam na spotkanie katechezę rodziców wraz z dziećmi komunijnymi w czwartek 22 września. Przypominam rodzicom o obowiązkowej Mszy św. szkolnej dzieci przygotowujących się do komunii św. (uczniowie klasy II i III). Poświęcenie różańców dzieci komunijnych 6 października w czasie Mszy św. szkolnej.
  • Składam serdeczne podziękowania osobie z ubiegłorocznego dyżuru za wykoszenie większości terenu przy ruinach kościoła – cmentarz. W najbliższą sobotę na godz. 10:00 zapraszam ubiegłoroczny dyżur na cmentarzu o wykoszenie kosą pozostałych miejsc przy ruinach starego kościoła. 
  • W sobotę 17 września grupa parafian załadowała ławki, przewiozła i złożyła w miejscu przechowania. Składam serdeczne podziękowania za te prace. Ławki otrzymaliśmy od parafii Świerkle. W najbliższą sobotę 24 września od godz. 9:00 zapraszam parafian i parafianki do prac związanych z wyczyszczeniem ławek papierem ściernym. Prace odbędą się na terenie dawnej Spółdzielni przy ul. Kietrzańskiej.
  • Dzisiaj kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.