intencje i ogłoszenia Wojnowice 21.05.2023 – 28.05.2023

NIEDZIELA – 21.05. 2023 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Uroczystość I Komunii św.

Kolekta – jałmużna postna z całego roku

11:15 W intencji dzieci I Komunijnych oraz ich rodziców, chrzestnych i gości. Po Mszy św. nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I Komunijnych.

PONIEDZIAŁEK – 22.05.2023

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Za + Daniela Kopczyńskiego.

WTOREK – 23.05.2023

16:30 Nabożeństwo majowe i Msza św. Za ++ Eugeniusza i Genowefę Hnatiuk, Zofię i Waldemara Gebauer oraz ++ rodziców obu stron.

ŚRODA – 24.05.2023 Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. Emilii z okazji 9 rocz. ur. oraz w int. Ks. Prob.

CZWARTEK – 25.05.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. SZKOLNA Za ++ rodziców Katarzynę i Marcina Łaba, dziadków i wszystkich ++ z rodziny.

PIĄTEK – 26.05.2023

16:30 Nabożeństwo majowe i Msza św. Za + Annę Babiniec (int. od KGW z Wojnowic).

SOBOTA – 27.05.2023

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. 1) Za + męża Eugeniusza, rodziców obu stron, wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + Jana Szkudlarek, Katarzynę i Jana, Marię, Jana Bawiec, + Marka Kwiatkowskiego, ++ z rodziny.

NIEDZIELA – 28.05.2023 Uroczystość Zesłania Ducha św.

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Nabożeństwo majowe i Msza św. Za ++ rodziców Helenę i Zbigniewa, teścia Stanisława, szwagra Jerzego i wszystkich ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.05.2023

  • Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nasza parafia obchodzi Uroczystość I Komunii św. Msza św. komunijna o godz. 11:15. Składam serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za wykonane prace na rzecz naszej parafii, wykoszenie trawy wokół kościoła, na placu kościelnym. W czasie Białego Tygodnia dzieci wraz z rodzicami uczestniczą codziennie w nabożeństwie majowym i Mszy św. w strojach komunijnych według planu zamieszczonego na stronie internetowej i gazetkach parafialnych. Zakończenie tego tygodnia w piątek o godz. 16:30.
  • Dziękuję wszystkim uczestnikom procesji do figury św. Jana Nepomucena w rocznicę powodzi.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  • czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie; modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Krupy. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu w ruinach kościoła św. Szymona i Judy Tadeusza.
  • BOŻE CIAŁO 2023 (8 CZERWCA) I ołtarz kaplica cmentarna: ul. Górna; II ołtarz ul. Kietrzańska: DOMAGAŁA STANISŁAW, WOLANIUK ŁUKASZ, CYTERA ZDZISŁAW, MIKOŁAJCZYK STANISŁAW, TICHANÓW MICHAŁ, GACH KATARZYNA; III ołtarz – przystanek PKS: CZARNA HELENA, CZARNY JAN, NAWARYŃSKI JAN, ZATYLNY JÓZEF, CZARNY WOJCIECH, BABINIEC STANISŁAW; IV ołtarz – ruiny kościoła: KUDZIA ANNA, TRZEBUNIAK RAFAŁ, DUDEK TOMASZ, BENGSZ CZESŁAWA, KOBYLAŃSKI STANISŁAW, KRECHOWIECKI RAFAŁ. Spotkanie dla grupy w poniedziałek 22 maja po Mszy św. w kościele we Włodzieninie.
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • Dzisiaj kolekta jałmużna postna z całego roku. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.