intencje i ogłoszenia Wojnowice 22.05.2022 – 29.05.2022

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022

Kolekta – jałmużna postna z całego roku

9:30 Za + Daniela Kopczyńskiego w 26 rocz. śm. Nabożeństwo majowe

PONIEDZIAŁEK – 23.05.2022   DNI KRZYŻOWE

17:00 Za + Jana Szkudlarek, + Jana Babiec, Jana i Katarzynę, Marka, ++ z rodziny Szkudlarek. Po Mszy św. procesja o urodzaje (krzyż przy cmentarzu).

CZWARTEK – 26.05.2022 św. Filipa Neriego    Dzień Matki

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza śwSZKOLNA: Za ++ Katarzynę i Marcina Łaba.

SOBOTA – 28.05.2022

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Do Bożej Op. w int. Tadeusza z okazji 70 rocz. urodzin, prosząc o Boże bł. i zdrowie dla niego i całej rodziny.

NIEDZIELA – 29.05.2022 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

9:30 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł., zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie Gebauer i Burban. Nabożeństwo majowe.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.05.2022 – 29.05.2022

• Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Składam serdeczne podziękowania za zmówioną Mszę św. z okazji mojej 17 rocz. święceń kapłańskich, za życzenia PRD i Parafian.
  • Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  • ZMIANA!!! W poniedziałek Msza św. z prośbą o urodzaje o godz. 17:00, z procesją do krzyża przy cmentarzu.
  • W czwartek godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju dla Ukrainy; w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Krupy. godz. 18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • Boże Ciało 2022 (16 czerwca)I ołtarz kaplica cmentarna (ul. Górna: Olszyna Anna, Rusek Marianna, Rusek Anna, Rusek Agnieszka, Haładus Wanda, Dziaduch Elżbieta, Wojtuń Małgorzata); II ołtarz ul. Kietrzańska (Bedryj Kamila, Szubert Jarosław, Baran Elżbieta, Czajkowski Adam, Czajkowski Mateusz, Kostecka Regina); III ołtarz – przystanek PKS (Ostrowski Jan, Ostrowski Jarosław, Holasek Karol, Kostecka Wanda, Kostecki Marek, Baran Wiesław); IV ołtarz – ruiny kościoła (Majcherczyk Dariusz, Majcherczyk Andrzej, Patryło Zbigniew, Kosztubajda Barbara, Gadomski Czesław, Gadomski Jarosław). Zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św.
  • Składam serdeczne podziękowania rodzicom bierzmowanej młodzieży naszej parafii za ofiarowanie ornatu wielkanocnego do naszego kościoła.
  • Dzisiaj kolekta jałmużna postna z całego roku. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Można nabyć ostatnie cegiełki – obrazy, dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na remont naszego kościoła.