intencje i ogłoszenia Wojnowice 25.09.2022 – 02.10.2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022

9:30 Do Bożej Op. prosząc o błogosławieństwo i opiekę Bożą dla Beaty i Jarosława Szubert z ok. kol. rocz. ślubu.

16:00 Nasiedle kościół św. Jakuba: Dekanalne spotkanie inaugurujące kolejny rok przygotowania do Bierzmowania (obecność obowiązkowa – uczniowie klas VI, VII, VIII wraz z rodzicami lub opiekunami).

PONIEDZIAŁEK – 26.09.2022

18:00 Za + męża Mieczysława w 2 rocz. śm., jego braci Mariana, Tadeusza, Zbigniewa i rodziców Wiktorię i Władysława. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 29.09.2022 Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 SZKOLNA: Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji kol. rocz. ślubu Lidii i Franciszka.

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Marianek, a także dzieci chcących wstąpić w szeregi ministrantów i ministrantek lub Marianek.

I SOBOTA – 01.10.2022 św. Teresy od Dzieciątka Jezus

17:00 Okazja do spowiedzi św.

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu Różaniec św., nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św. 1) Za ++ rodziców Teofilę i Wojciecha Madera, Michała Czekajło i wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + Zbigniewa Majcherczyk w miesiąc po śm.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022

9:30 Za ++ rodziców Józefa i Weronikę oraz dusze w czyśćcu cierpiące. Po Mszy św. Różaniec

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.09.2022

• Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła
  • Dzisiaj dekanalne spotkanie uczniów klas VI, VII, VIII wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania w kościele św. Jakuba w Nasiedlu o godz. 16:00. Obecność obowiązkowa.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny. A dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny z silikonowym różańcem na rękę.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. O godz. 18:00 Msza szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • W czwartek po Mszy św. spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek. Zapraszam na to spotkanie dziewczęta i chłopców chcących wstąpić w szeregi LSO lub należeć do grona Dzieci Maryi.
  • W sobotę o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz pierwsze nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem I soboty miesiąca. O godz. 18:00 Msza św.
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:45 Włodzienin.
  • Od soboty rozpoczynamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie we w poniedziałek, czwartek i sobotę o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa. Dzieci zapraszam do uczestniczenia w różańcu we w poniedziałek i czwartek, będą wręczane obrazki. W poniedziałek 3 października dzieci przynoszą karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem do losowania figurek Matki Bożej Fatimskiej…
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekt na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.